CENÍK

 Ceník platný na rok 2024 

SVATBY:

VARIANTA – A  (obřad) – 5.900,-

Příjezd k radnici, obřad a po obřadě při focení před radnicí to celé tak hodinu až hodinu a dvě. Dostanete 1x USB flash disk. *

obřad v kostele je časově náročnější   7.900,- *

 

VARIANTA – B  (půldenní) – 12.900,-

Obřad, oběd, první tanec, rozkrojení dortu (předpokládaná doba na svatbě je cca 4 hodiny (obřad cca v 11°° pak oběd a první tanec a rozkrojení dortu by mělo proběhnout do 15-16°°hod.). Dostanete 1x USB flash disk. *

 

VARIANTA – C  (celodenní) – 19.900,-

Celodenní, jsem Vám k dispozici (dle dohody) od 8°° kadeřnice až do 20°° natáčím celý den včetně záběrů, které používám do klipu. Většinou se točí při focení. Dostanete 3x USB flash disk. Součástí této verze je i tzv. „schvalovací verze“**. V této verzi je možné na úvod dát i fotografie z dětství Vás, ženicha a popř. i Vašich dětí pokud již jsou. Poté vytvořím finální verzi videa.

Pokud by Vás má nabídka zaujala, na blokaci termínu je potřeba složit zálohu ve výšši 1.000,- (možná platba převodem na účet – zašlu fakturu)

* pro tyto varianty není schalovací verze videa
** pro tuto verzi je možné se jednou vyjádřit a požadovat změny ve videu

Veškeré ceny jsou včetně cestovného do vzdálenosti 30 km v okolí Kladna.

MATURITNÍ PLESY:

natočení maturitního plesu konaného od cca 18°° do 01°° – 19.900,-
získáte 1xn flash disk. Více flash disků je možné dle dohody.

Možné příplatky:

natočení klipu, který se bude promítat v den maturitního plesu. Pokud bude více žáků a nebudou z jedné třídy. Ceny určím individuálně.
Pro úspěšné natočení maturitního plesu je třeba, umožnit mi přístup na GENERÁLNÍ ZKOUŠKU maturitního plesu a předat mi vytištěný večerní program.

Veškeré ceny jsou včetně cestovného do vzdálenosti 30 km v okolí Kladna.

REKLAMNÍ, SPORTOVNÍ a FIREMNÍ VIDEA:

Cenu vytvářím individuálně dle požadavků zákazníka. Záleží na náročnosti a délce natáčení. Neváhejte a napište mi na mail Vaš požadavek. Vytvořím Vám nezávaznou cenovou kalkulaci.

DIGITALIZACE VHS KAZET:

Převod kazet VHS, 8mm, DV, VHS-C a další na HDD nebo flash disk. Cena za 1 – 60min zaznamu je 150,-
Při větším množství VHS kazet cenu určím indidviduálně.