ZPRACOVÁNÍ VIDEA

Všechny zakázky natáčím ve standardu na tři kamery a DSLR v rozlišení 1920×1080 HD.


Mohu pro Vás natočit a zpracovat váš svatební den, maturitní ples, oslavu, pořádané akce, večírky a pod.. Sestříhám, ozvučím Vaše soukromé videa a dovolené. Vaše vzácné okamžiky jako např. (taneční, svatba, oslava narozenin, rodinná setkání, dovolené, dětské besídky, srazy nebo jakákoliv jiná videa) na Vašich kazetách VHS, které jsou již staršího data, převedu z kazety na disk DVD nebo Flash disky v nejlepší možné kvalitě.

Nebo jen přineste Vaše archivní videokazety VHS, kazety z kamery miniDV nebo rovnou celou kameru a já nahraji Vaše video do mého PC a vypálím na nosič DVD nebo Flash disk. Tato varianta má výhodu tu, že si video natočíte sami (třeba v průběhu růstu Vašeho dítěte) a nemusíte platit za mé služby při natáčení.


Jak zpracovat Vámi natočené video:
V případě dovolených a podobných akcí je možné lehce prostříhat, zkrátit nezajímavé scény, doplnit hudbou, obrazovými efekty a texty.
V případě vzpomínek je možné vyjmout pouze detaily, zpomalit veškeré záběry, doplnit fotkami a podmalovat příjemnou Vámi vybranou hudbou.
Takto zpracované video se stává originálním dárkem k narozeninám, výročí a pod..

pamatujte „vzpomínky v srdci zůstanou„

V případě, že výše uvedený text Vás zaujal, neváhejte a kontaktujte mne telefonicky nebo mailem.

 


JAK NA TO?

0